حریم خصوصی در طب رسانه

  1. صفحه اصلی
  2. حریم خصوصی در طب رسانه

حفظ حریم شخصی کاربران در طب رسانه

حریم شخصی

وب سایت طب رسانه، به حریم شخصی مشتریان و بازدید کنندگان احترام گذاشته و به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدید کنندگان خود پایبند است. این سند بیان کننده خط مشی صیانت از حریم شخصی، مربوط به وب سایت طب رسانه به نشانی http://www.Tebresaneh.com/ است. ما هیچگونه اطلاعات شخصی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می کنید، جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید، به ویژه به نحوی که در این خط مشی آمده است.سند حاضر، قوانین عمومی طب رسانه در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت این شرکت را شرح می دهد. همچنین در این سند نحوه استفاده و یا عدم استفاده از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدیدکنندگان از وب سایت طب رسانه توضیح داده شده است.

جمع آوری اطلاعات

هنگامی که شما از وب سایت طب رسانه به آدرس http://www.Tebresaneh.com/  بازدید می کنید، وب سرور این شرکت اطلاعاتی درباره نام دامنه، زمان بازدید، صفحاتی که از آن بازدید کرده اید را جمع آوری میکندکه البته شامل اطلاعات هویتی نیست، به جز مواقعی که برای جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده از سیستم مورد نیاز است. هنگامی که شما برای استفاده از خدمات شرکت، ثبت نام می کنید، اطلاعات تماس شامل نام، نشانی، شماره تلفن، ایمیل، اطلاعات کارت اعتباری و  ...   و پرداخت خود را در اختیار ما قرار می دهید، تا زمانی که شما مشتری و بازدیدکننده وب سایت باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می شوند. به علاوه ممکن است نامه های الکترونیکی مشتری و سایر مراسلات و مکاتبات با مشتری در صورت لزوم ذخیره شوند.

استفاده از اطلاعات

وب سایت طب رسانه اطلاعات شخصی جمع آوری شده را به هیچ وجه مورد مبادله، اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد.

این شرکت از اطلاعات تماس، حساب کاربری، نوع سرویس، ثبت ها و ...  که از شما در اختیار دارد ، در جهت برقراری ارتباط و ارائه خدمات به شما استفاده می کند. همچنین از اطلاعات اعتباری و بانکی شما تنها در فرایند دریافت یا پرداخت استفاده می کند. شما با زدن دکمه های "ارسال" یا "ثبت" ، به صراحت رضایت خود را برای استفاده از این اطلاعات در جهت مقاصدی که در این سند بیان شده، اعلام می دارد. طب رسانه در شرایط زیر اطلاعات و محتویات مراسلات و نامه الکترونیکی شما را در اختیار غیر قرار خواهد داد:

موضوع سلامت و ایمنی عمومی مطرح باشد.

در ارتباط با انتقال اموال تجاری دیگری به مشتری باشد.

مورد نیاز برای انجام سفارش، خدمات پس از فروش، بررسی های حقوقی باشد که شرکت به صلاحدید خود منفردا آن را، لازم بداند

در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را -به هر دلیلی- از طب رسانه بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار گیرد.

در صورت اجازه شما، اطلاعات تماس شما در فهرست حسن انجام کار و رضایت مشتریان طب رسانه قرار گیرد.

کوکی (Cookies)

اطلاعات پایه جمع آوری شده کاربر، برای کمک به ما در جهت آنالیز ترافیک وب، بهبود محتویات وب سایت ما و بهبود نحوه استفاده شما از وب سایت ما، مورد استفاده قرار می گیرد.ما ممکن است از کوکی ها (اطلاعاتی است که یک وب سایت امکان ذخیره آن را روی رایانه شما دارد) در جاهایی استفاده کنیم.اطلاعاتی که شرکت ما بوسیله این کوکی ها جمع آوری می کنند، هویت شخص را مشخص نمی کند. این اطلاعات به ما کمک می کند، نوع مشتریان و جاذبه های وب سایت خود و اینکه کدام محصول یا خدمات پرطرفدارتر است، را متوجه شویم. اگر چه شرکت بازاریابی، اطلاعاتی که از وب سایت ما می آید را از طرف ما ثبت می کند، ولی اینکه این اطلاعات در کجا استفاده شود یا نشود را ما کنترل و مشخص می کنیم.

ویرایش و تغییر اطلاعات

هنگامی که شما مشتری طب رسانه هستید، می توانید به اطلاعات شخصی خود از قبیل نشانی و اطلاعات تماس خود، جهت تغییر یا تصحیح، دسترسی پیدا کنید. برای این کار کافیست تا با ورود به بخش اعضا در وب سایت طب رسانه، به صفحه شخصی خود رفته و اطلاعات را تغییر و یا تصحیح نمائید.

تدابیر حفاظتی

وب سایت طب رسانه برای حفاظت از صدمه، سوء استفاده و تغییر نابجای اطلاعات تحت کنترل ما، تدابیر امنیتی وضع نموده است.

عدم دسترسی کارمندان غیر مرتبط شرکت به اطلاعات تماس و مالی مشتریان

نگهداری اطلاعات مشتری به صورت رمز شده در پایگاه داده

حریم شخصی کودکان

وب سایت طب رسانه محصول و خدماتی به کودکان نمی فروشد. مشتریان شرکت باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند. هر فرد زیر ۱۸ سال("صغیر") برای اینکه مشتری شرکت شود، باید دارای یک قیم باشد که سند "شرایط و ضوابط استفاده" را بپذیرد.

تغییر در سند

وب سایت طب رسانه حق تغییر متن این سند را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد. و شما میتوانید برای اطلاع از آخرین تغییرات به وب سایت این شرکت، مراجعه فرمائید.

شما حق درخواست حذف و یا عدم افشای، اطلاعات شخصی خود، از مجموعه اطلاعات جمع آوری شده وب سایت طب رسانه، در هر زمان را دارید، برای این منظور درخواست خود را به صندوق پستی info@Tebresaneh.com  ارسال فرمائید.

توسط دکمه مقابل میتوانید با ما در ارتباط باشید و با نقطه نظرات خود تیم مارا در بهبود خدمات رسانی به شما یاری فرمایید

تماس با ما