درباره طب رسانه

  1. صفحه اصلی
  2. درباره طب رسانه

درباره دایرکتوری پزشکی طب رسانه

دایرکتوری پزشکان طب زسانه در حال حاضر بعنوان یکی از بزرگترین دایرکتوری های تخصصی پزشکان ایرانی و کلینیک های پزشکی فعالیت خود را آغاز نموده است. این دایرکتوری با برقراری ارتباط میان مخاطبین و پزشکان و کلینیک های پزشکی در صدد است تا هر روز کیفیت خدمات خود را بعنوان بک وب دایرکتوری تخصصی، توسعه دهد. فرایند عضویت و ثبت نام در این پایگاه بسیار ساده است و افراد و کلینیک های متقاضی می توانند فعالیت خود را در این صنعت شروع نموده و با امکانات مدیریتی که در اختیار آنها قرار می گیرد کلیه اطلاعات کلیدی و تخصصی خود را به شکل طبقه بندی شده بنحوی که برای علاقمندان به سهولت در دسترس باشد، در پروفایل ویژه خود وارد کنند.

جهت آشنایی با نحوه فعالیت و عضویت در دایرکتوری پزشکان طب رسانه می توانید از راهنمای سایت استفاده کنید. در این راهنما نحوه عضویت در دایرکتوری پزشکان ایران، شکل ظاهری پروفایل هر شرکت و لینکهای موجود، امکانات موجود در پروفایل اعضا جهت مدیریت اطلاعات معرفی شده است.

در دایرکتوری پزشکان طب رسانه نیز کلیه مراکز پزشکی در گروه های گسترده و به شکل طبقه بندی شده معرفی می گردند. در دایرکتوری پزشکان ایران ، می توانید گروه مربوطه را انتخاب و روی آن کلیک کنید تا به صفحه مرتبط با آن ملحق شوید. در ذیل هر گروه نیز زیر گروههای مربوطه نمایش داده شده اند تا امکان دسترسی به اطلاعات تسهیل گردد. باکس جستجوی سایت نیز میانبری کوتاه برای دسترسی به اطلاعات پزشکان و کلینیک های پزشکی است. کافی است از این باکس استفاده و گروه مورد نظر را گزینش و لیست آن را در سایت مشاهده نمایید.

توسط دکمه مقابل میتوانید با ما در ارتباط باشید و با نقطه نظرات خود تیم مارا در بهبود خدمات رسانی به شما یاری فرمایید

تماس با ما