شرایط و ضوابط طب رسانه

  1. صفحه اصلی
  2. شرایط و ضوابط طب رسانه

شرایط و ضوابط استفاده از طب رسانه

این توافق نامه به منظور همکاری با سیستم مدیریت سایت طب رسانه است.

شرایط استفاده از خدمات سایت به محض پذیرش عضویت شما در سایت طب رسانه بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد به محترم شمردن و رعایت این ضوابط هستید. عموم برای استفاده از خدمات وب سایت طب رسانه، ملزم و متعهد به انجام كامل مفاد اين توافق نامه می باشند. تمام سفارش دهندگان تبلیغات لازم است با تمام شرایط این توافق نامه موافق باشند. سایت طب رسانه حق باطل کردن عضویت و پرداخت نکردن حساب هر یک از نمایش دهندگان تبلیغات که منطبق با این توافق نامه عمل نکنند را دارد. سایت طب رسانه هیچ گونه مسئولیتی را در قبال زیان ها و یا خساراتی که از عدم رعایت موارد زیر به نمایش دهنده تبلیغات وارد می شود، بر عهده ندارد.

با دسترسي به سایت طب رسانه يا با استفاده از خدماتي كه توسط آن ارائه شده است ، شما شرايط آن را تاييد مي كنيد و تعهد خود را در برابر شرايط ذكر شده، ابراز مي داريد.

مالکیت معنوی کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت طب رسانه می ‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور (سایت طب رسانه) اجازه کپی کردن، توزیع، نشرمجدد، واگذاری (Download)، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.

خدمات طب رسانه تنها به اشخاص حقيقي و حقوقي عرضه مي شود كه فعاليتشان منطبق با قوانين جمهوري اسلامي و با رعايت كليه موازين حقوق فردي شهروندان صورت گيرد.

ورود به صفحه اصلی سایت برای عموم آزاد است ولی برای استفاده از سرویس های پنل مدیریت، ثبت نام و تائید ثبت نام از سوی مدیریت سایت و از این طریق داشتن نام کاربری و کلمه عبور اجباری است.

حفاظت از رمز عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و طب رسانه مسوولیتی درمورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد. در صورت افشاء شدن رمز عبور، کاربر موظف است مراتب را در اسرع وقت به مدیریت سایت اطلاع دهد و برای پیشگیری سریع از هرگونه سوء استفاده،  با کلیک بر لینک "کلمه عبور را فراموش کرده‌ام"،  بطور اتوماتیک کلمه عبور جاری را ملغی کرده و از طریق ایمیل یا پیامک کلمه عبور جدید خود را دریافت کند.

در اجرای مفاد این سند، قطع سرویس و خدمات طب رسانه در اثر وقایع  خارج از کنترل شرکت، شامل بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاش عمومی، آشوب، مصائب ملی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، آلودگی آب، انفجار، قحطی، نزاع کارگری، مشکل حمل و نقل عمومی، تصادف، ممنوعیت یا محدودیت حکومتی (که مجموعا به آن "فورس ماژور" اطلاق می کنیم)، مسوولیتی را متوجه طب رسانه و شرکت نمیکند. شرکت برای کاهش و سبک کردن تاثیرات فورس ماژور، تلاش حداکثر خود را خواهد کرد.

مسئولیت صحت و درستی اعلام ها با کاربر اعلام کننده است ولی در صورت افزایش شکایت از سوی سایر کاربران، مدیریت سایت با کاربر مورد انتقاد تماس گرفته و موضوع را پیگیری خواهد کرد و در صورت لزوم به سایر کاربران اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت تکرار کاربر خاطی از سایت اخراج میگردد.

طب رسانه در برابر همه کاربران خود و بعنوان یک سرویس دهنده بیطرف بوده و در ارائه لیست های انطباق و نتایج جستجو هیچ ترجیحی برای کاربران اسپونسور یا آگهی دهنده و هیچ فرد و نهاد دیگری قائل نیست و ترتیب لیست ها را تنها بر مبنای محاسبات ریاضی و الگوریتم های بی طرف خویش تعیین میکند.

طب رسانه متعهد می شود که اطلاعات شخصی کاربر شامل نام، تلفن، تلفن همراه، فکس، آدرس، شماره پیامک، ایمیل و غیره را کاملاً حفظ وحراست نموده و آنها را محرمانه تلقی نماید و تحت هیچ شرایطی آن را در اختیار سایر کاربران و اشخاص متفرقه و غیرمسئول دولتی و یا غیردولتی قرار ندهد مگر آنکه خود کاربر چنین تقاضایی را به صورت مکتوب و رسمی به طب رسانه اعلام نماید. ضمنا در صورت تایید خود کاربر مبنی بر نمایش اطلاعات موجود کاربر در سایت، طب رسانه هیچگونه مسئولیتی مبنی بر هرگونه سوءاستفاده از آن اطلاعات را ندارد.

اطلاعات کاربر تنها برای بهبود و توسعه خدمات استفاده می شود و طب رسانه متعهد می شود این اطلاعات را تحت هیچ عنوان در اختیار رقبای کاربر قرار ندهد.

توسط دکمه مقابل میتوانید با ما در ارتباط باشید و با نقطه نظرات خود تیم مارا در بهبود خدمات رسانی به شما یاری فرمایید

تماس با ما